Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Zarabianie Dzieki Starszej Pani.


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc

 

Dzis opisze wam sposob ktorym kiedys zarabialem ok 100kk na 1 tydzien.

 

 

1. Musimy posiadac 25 lv

;)

2. Idziemy do Starszej pani

180px-Starsza_Pani.jpg

3. Bierzemy questa

questq.png

4. Nastepnie idziemy zabijac 30 Jin hee ktorych mozemy znalesc w m1

images1vw.jpg

Jin hee mozemy spotkac tutaj :

81935563.jpg

 

polozenia znam tylko dla Chunjo bo nie gram w innych krolestwach

5. Potem gdy zabijemy 30 jin hee wracamy do starszej pani , bierzemy napis ze ich zabilismy i otrzymujemy

Pier%C5%9Bcionek_Zar%C4%99czynowy.jpg

zarobek polega na tym ze na pierscionek chodzi on po 10-20kk wiec jest to naprawde dobry zarobek ( ja mowie taka cene bo po tyle chodzi na feniksie )

 

POLCEAM ZROBIC 6 BOTOW NA EM2 I WZIASC NIMI MISJE I NASTAWIC JE W TYM MIEJSCU CO POKAZALEM

 

Jezeli poradnik sie podoba mozesz nagrodzic mnie +

 

Jezeli bylo to przepraszam ale nie znalalzem takiego tutka

 

Zakaz kopiowania na inne fora bez mojej zgody . Poradnik napisy przez MrPiotrek122 dla MPCforum

Legenda
Opublikowano

Napewno się przyda, a za Twoją pracę daje Ci +. Tylko EasyMetin2 jest darmowy 2 razy dziennie i przez święta. Więc można robić 2 razy dziennie.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Napewno się przyda, a za Twoją pracę daje Ci +. Tylko EasyMetin2 jest darmowy 2 razy dziennie i przez święta. Więc można robić 2 razy dziennie.

 

mozesz kupic botcarda ;)

Opublikowano

no to fajnie 100kk w tydzien ? Juz wolałbym kupic bota za 30 zł na miecha i dropić/łowić coś co jest wartościowe na danym serwerze (np. małze) , albo 14zł - 100kk jak komus sie bota niechce stawiac ;p Naprawde te 100kk na tydzien to jest mało a ile życia straconego, w tym samym czasie byś zarobił więcej i kupił na allegro xD

ps. To nie jest jakiś atak na Ciebie , podałem tylko kilka powodów dlaczego jest to nie opłacalne ;p

Opublikowano

No nie wiem,ta miejse sie robi dlugo i na kirianie po 5-7kk chodzi a tym czasie wiecej bym zarobil

Ale przyda sie poczatkujacym ktorzy zaczyn aja zarabiac;)

sstwc.jpg

Opublikowano

Było ;

http://www.mpcforum.pl/topic/238997-tutoriallatwe-i-legalne-zarabianie-metin2/

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...